Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

×

Varování

JFolder: :files: Cesta není složka. Cesta: /srv4/www/svcrymarov.cz/subdomains/jm/images/fotogalerie/2020/giboni
×

Oznámení

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/fotogalerie/2020/giboni

Na rýmařovské lezecké stěně se během roku pořádají dva větší závody. Moravskoslezský gekon a Rýmařovský gibon. Druhý jmenovaný je koncipován spíše pro začínající lezce a jako motivace pro děti kteří ze stěnou nemají moc velké zkušenosti. Každý rok se tento závod pořádá těsně před Vánoci. I loni tomu nebylo jinak a během 14 denního rozvolnění za dodržení opatření v rámci pandemie covid 19, se na lezecké stěně během 14 dnů vystřídalo celkem 44 závodníků.

Letos díky výrazně pozměněné organizaci byly pro děti nachystány pouze cesty na obtížnost a závodníci byly podle věku rozděleny do 5 kategorií. Nejmladším závodníkům byly pouze 4 roky.

V kategorii 4-5 let dívky po cestách nejvíce bodů nasbírala Meda Pánková a mezi kluky Kryštof Benčík, Kategorii 6-7 let dívky vyhrála Adélka Valová a kluky Viktor Martinka.

8-10 dívky 1. Barbora Valová, kluci 1. místo Felix Pánek, 11-13 let dívky 1. místo Viktorka Kyjáková, 11-13. let kluci 1. místo Matěj Fryblík, 14 – 16 let dívky 1. místo Anna Vincourková, 11-16 let kluci 1. místo Šimon Nádvorník. Kompletní výsledky naleznete na www.gibon.svcrymarov.cz

Děkujeme Městu Rýmařov za finanční podporu závodů a Středisku volného času Rýmařov za organizaci v této nelehké situaci.

{gallery}fotogalerie/2020/giboni{/gallery}