Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

ze dne na den jsme byli nuceni veškerou činnost Střediska volného času Rýmařov uzavřít a čekat, jak se bude situace s epidemií koronaviru vyvíjet. Pilně však pracujeme a připravujeme se na dobu, kdy se budeme moci scházet.

Budova Střediska volného času Rýmařov je do odvolání zavřená. V případě potřeby volejte na 737 177 033 nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přihlášky na tábory posílejte poštou na adresu organizace nebo ofocené/oskenované přikládejte do emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Vyplněné formuláře do projektu Spokojené děti a rodiče na Rýmařovsku na příměstské tábory posílejte emailem, poštou.

Pravidelná činnost – zájmové kroužky

V případě otevření škol a školských zařízení v průběhu měsíce května, budou zájmové kroužky probíhat do konce června 2020. V případě, že školy a školská zařízení se již tento školní rok neotevřou, bude úplata vrácena za neodučené hodiny v průběhu měsíce července až srpna 2020.

Příležitostná činnost

Až do odvolání jsou zakázány divadelní, hudební a další umělecká představení, sportovní, kulturní, taneční akce.

Filmová přestavení – virtuální projekt vasekino.cz.

Příměstské a pobytové tábory v tuzemsku

Předpokládáme, že se do léta situace uklidní a všechny tábory v tuzemsku proběhnou ve vypsaných termínech. Příměstské a pobytové tábory se připravují, přihlášky můžete posílat.

Informace budeme dále aktualizovat dle situace, sledujte web, facebook.

Přejeme Vám, ať jste zdraví a těšíme se na opětovné setkání na našich aktivitách.

V Rýmařově dne 01.04.2020

Marcela Pavlová

ředitelka Střediska volného času Rýmařov