Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Pro trochu větší děti je připravena hra " Bacily útočí aneb my se nedáme" Informace k danému kolu které bude k dispozici rovněž týden, budou zveřejněny vždy v pátek.

Naše tělo bojuje den co den se špínou, bacily, viry, zimou, teplem,.... A nevzdává se, ani my se nezalekneme a budeme bojovat. Kdo se chce stát tělesnou stráží a zároveň i pomocníkem červených krvinek nastražte uši. Naše město se proměnilo v síť tepen, žil a vlásečnic a srdcem tohoto města se stalo Středisko volného času (SVČ), Okružní 10 . A nechybí tu bacily a viry, od kterých se budeme snažit toto město vyčistit.

Jakmile se objeví nějaký vir, čekejte zprávu (každý pátek ráno sledujte stránky SVČ) a dozvíte se, kde byl vir či bacil objeven a jak se ho zbavit. Pokud vir porazíte budete za každou hru odměněni třemi kyslíkovými bublinkami. Ty budete doma shromažďovat a v den D (nebojte o tomto dni budete včas informováni) je donesete do srdce města Rýmařova (do SVČ).


1.etapa: Zkouška tělesné stráže (bílých krvinek)

Nejprve si vlevo na stole na chodbě SVČ (boční vchod u horolezecké stěny) vyzvednete či doma vytisknete křížovku (PDF). V SVČ obdržíte i mapu Rýmařova, kterou budete moci využívat po celou dobu boje s viry (pro hru samotnou není nutná, ale není špatné ji mít:)).

Poté již vyrazíte do útrob tohoto města. Doufáme, že nějaké vědomosti už máte, a tak si vás rovnou prověříme, zda se můžete stát tělesnou stráží tohoto města. Nebojte, pokud nebudete vědět, poradí vám stromy v parku před ZŠ Jelínkova (stromy označené dřevěnou cedulkou s názvem stromu). Křížovku doplníte a tajenka vás pošle na místo, kde je mapa místa, kde jsou uschovány první kyslíkové bublinky (každý si vezme 3 kusy!). Hrajte fair-play a neberte si jich víc. Děkujeme.

Přejeme mnoho zdaru v boji s bacily a viry:)

Křížovka ke stažení v PDF

V případě nejasností kontaktujte: Kateřina Fryblíková: 739 514 299, Jakub Vala: 737 751 283