Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

2.etapa: Hon na bacily

Vezměte si malé míčky (ideálně velikosti tenisáku) a přijďte si trefit svého vira. Pro ty, co si nevezmou vlastní míčky, budou u SVČ k dispozici papírové koule (u druhého stanoviště). Od virů si udržujte odstup, bezpečná odhodová vzdálenost je dva metry. Dobře miřte, své úspěšné pokusy si zapisujte do přiložené tabulky, proto si nezapomeňte vzít něco na psaní. Po úspěšném zásahu zjistěte, s jakým virem jste bojovali, celkem jich je osm a jsou očíslovány. 

Vašim úkolem je vir trefit, zapsat si kolik hodů jste potřebovali k jeho zdolání, poznamenat si do tabulky dané písmeno z jeho jména. V té je vždy uvedeno, kolikáté písmeno ze jména viru, si máte zapsat. Po zapsání 
všech písmenek vám vyjde tajenka, která vám prozradí, kde je ukryta mapa, která vás dovede ke kyslíkovým bublinkám. Vezmete si opět z kyblíku tři kyslíkové bublinky, které si doma může uložit do vlastnoručně vyrobené kyslíkové bomby, ta se dá vyrobit z pet láhve. Fotku, jak může taková bomba vypadat, najdete pod článkem. Vy si ji můžete vyrobit dle vlastní fantazie a pak se nám s ní pochlubit na facebooku SVČ. Tabulky na úspěšné pokusy jsou k dispozici ve složce na dveřích bočního vchodu SVČ u horolezecké stěny nebo je najdete ke stažení ZDE.

Přejeme mnoho zdaru v boji s bacily a viry:)

Pracovní list ke stažení v PDF

V případě nejasností kontaktujte: Kateřina Fryblíková: 739 514 299, Jakub Vala: 737 751 283