Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Poplach! Tlusté střevo bylo napadeno bakteriemi salmonely. Vyzývám všechny rodinné jednotky bílých krvinek k okamžitému útoku. Musíme je objevit a zneškodnit.
Jak se k nim dostaneme? Musíme projít stejnou branou do těla jako oni. Tedy ústy a následně celým trávicím ústrojím. Kdo je objeví a pochytá jich nejvíc? Samozřejmě ten nejšikovnější z rodiny:). Pojďte přeměřit své síly na cestu trávicím traktem.
Začátek trasy je ve Flemmichově zahradě u turistické mapy. Zde je umístěn i první úkol.

Pravidla hry: Vyzvednete si hrací plánek (nebo vytiskněte doma). Na jednotlivých úkolech si budete zaznamenávat získané body. Vezmete si buď každý jinou barvu fixy, pastelky,... nebo si vymyslíte svou značku (křížek, kolečko, ...). Nezapomeňte si tedy něco na psaní, ke hře nutné:). Kudy projdete tam bude vaše značka. Kdo dojde nejdál vyhrává a získává potlesk ostatních:) a klidně i zmrzlinový pohár (záleží na vás, co si vymyslíte jako motivaci). Během cesty můžete získat bonusový bod za objevení bacilu po cestě (obrázky budou umístěny po celé trase, proto bedlivě sledujte okolí a hledejte). Bod získává jen ten, kdo ho uvidí první. Ale podmínkou je, že budete chodit společně.
Krásné putování přeje tým SVČ
Pracovní list + plánek v PDF