Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Kdo zná všechny naše myšlenky, tajná přání, ví o nás všechno, umí si se vším poradit, má přehled o všem, co se v našem těle děje a vše v těle řídí? Mozek. Je to taková telefonní ústředna, která je spojena s každou částí našeho těla pomocí nervů a míchy. Vy dnes prověříte, jak dobře fungují všechna naše nervová spojení, zda není žádný kabel porušen a vše funguje jak má.

Vašim úkolem bude před Střediskem volného času na Okružní ulici 10 projít všechna nervová spojení a zjistit, jak fungují a zda nejsou porušena. Mozek (tedy začátek) je u Modřínu opadavého (strom je označený dřevěnou cedulkou). Z mozku vedou čtyři cesty - bílá, zelená, žlutá a červená. Vy musíte projít každou z nich, dojít na jejich konce, zjistit v kterých místech končí a splnit v místě jejich ukončení daný úkol.

Způsob procházení cesty je následující:

  1. Vybrat si cestu, kterou chci procházet.

  2. Uchopit kroužek (zprávu) na jeho začátku.

  3. Držet kroužek a projít po provázku až nakonec. Ideální by bylo pokud byste kroužek vůbec nepouštěli, ale není povinné.

  4. Na konci trasy splnit úkol.

  5. Projít cestu zpátky a vrátit kroužek do mozku (na začátek trasy).

    Pokud objevíte poruchu spojení, navázáním nervových spojení (provázků) obnovíte jejich funkčnost.

Po projití všech čtyř cest musíte zjistit, kde je ukryta nápověda jak získat bublinky. Mapa je ukryta na spojnici konců všech cest. Stoupni si tak, abys měl konec bílé trasy po pravé ruce, konec žluté trasy po levé ruce, konec zelené trasy před očima, konec červené trasy za zády. Tím najdeš místo, kde je ukryta mapa.