Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Naše tělo bojuje den co den se špínou, bacily, viry, zimou, teplem,.... A nevzdává se, ani my se nezalekneme a budeme bojovat. Kdo se chce stát tělesnou stráží a zároveň i pomocníkem červených krvinek nastražte uši. Naše město se proměnilo v síť tepen, žil a vlásečnic a srdcem tohoto města se stalo Středisko volného času (SVČ), Okružní 10 . A nechybí tu bacily a viry, od kterých se budeme snažit toto město vyčistit.

Jakmile se objeví nějaký vir, čekejte zprávu (každý pátek kolem oběda sledujte stránky SVČ) a dozvíte se, kde byl vir či bacil objeven a jak se ho zbavit. Pokud vir porazíte budete za každou hru odměněni třemi kyslíkovými bublinkami. Ty budete doma shromažďovat a v den D (nebojte o tomto dni budete včas informováni) je donesete do srdce města Rýmařova (do SVČ).


8.etapa (7.5.2021): Srdce

Přišel konečně den D. Naše tělo je vyléčeno, prozkoumáno a překontrolováno. Díky vám byly zlikvidovány všechny nebezpečné viry a bakterie a srdce může klidně tepat. Byla to cesta předlouhá, ale vyplatila se. A vy budete za svou pomoc odměněni. V pátek 7.5. doneste své kyslíkové bublinky a v daný čas dle vašeho výběru se dostavte do srdce Rýmařova (Střediska volného času na Okružní ulici k hlavnímu vchodu).

Zde je možno si čas rezervovat, zapište se jménem či přezdívkou a do závorky za jméno (či přezdívku) napište počet získaných bublinek: online tabulka

Budeme se na vás těšit 

V případě nejasností kontaktujte: Kateřina Fryblíková: 739 514 299, Jakub Vala: 737 751 283